Beschrijving
Ontdek de ultieme wellnessbeleving met korting bij Thermen Binnenmaas!
Op zoek naar ultieme rust en ontspanning? Kom dan naar Thermen Binnenmaas in ‘s-Gravendeel, nabij Rotterdam. Dit hypermoderne en gloednieuwe sauna- en wellnesscomplex biedt alles voor een onvergetelijke dag vol weldaad.
Profiteer nu van extra korting op je entree!
Waarom Thermen Binnenmaas?
- Unieke faciliteiten: Geniet van 10 verschillende sauna’s, 2 stoombaden, diverse koude baden, een stort-emmer ruimte, een unieke tropische stortdouche, een zwembad, kruidenbaden, een schitterende relaxtuin en nog veel meer.
- Rustgevende sfeer: De ruimtelijke opzet en prachtige natuurlijke materialen zorgen voor een oase van rust.
- Alles voor een complete wellnessbeleving: Ontspan met heerlijke massages, schoonheidsbehandelingen en culinaire hoogstandjes in het restaurant.
- Perfect gelegen: Op slechts 5 minuten rijden van Dordrecht en goed bereikbaar vanuit Rotterdam en de rest van Nederland.
De veiling:
- Sauna entree voor 2 personen
- Normaal €75,90
- Nu met extra korting!
- Geldig op de door jou gekozen dag en tijd
Boek nu je tickets met korting en ervaar de ultieme wellnessbeleving bij Thermen Binnenmaas!
Meer info over Thermen Binnenmaas: Thermen Binnenmaas