Beschrijving
De veiling
- 2 tickets voor Naturalis t.w.v. € 32.
- Geldig t/m 30 juni 2022. Let op: Tickets zijn alleen geldig op doordeweekse dagen buiten schoolvakanties (van alle regio’s).
- Locatie: Leiden -Darwinweg 2, 2333 CR.
Wat te verwachten
- Naturalis is verkozen tot Europees museum van 2021!
- En heeft de BankGiro Loterij Museumprijs gewonnen voor de zaal LiveScience.
- Het prachtige gebouw is fonkelnieuw en geopend in 2019.
- Een bezoek aan Naturalis is een combinatie van zien, doen en beleven.
- Leuk voor jong en oud!
- 8 prachtige tentoonstellingszalen.
- Veel extra activiteiten, kijk in de agenda op naturalis.nl op de dag van jouw bezoek.
- Hoge waardering van bezoekers voor de coronamaatregelen.
Goed om te weten
- Tickets zijn alleen geldig op doordeweekse dagen buiten schoolvakanties (van alle regio’s). De zomervakantie loopt van 10 juli t/m 5 september. De herfstvakantie van 16 t/m 31 oktober en de kerstvakantie van 25 december t/m 9 januari 2022.
- Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.
- De tickets zijn niet geldig voor de avondopenstelling Noorderlicht in Naturalis.
Meer over Naturalis
Darwinweg 2, 2333 CR Leiden