Zoeken
image

Tip

Bieden – Tickets Archeon vanaf €1,-*

Ga naar Ticketveilingen

Beschrijving

De veiling

  • 2 tickets voor het Archeon, t.w.v. € 45,80.
  • Entree voor 2 personen.
  • Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408 ZB).

Wat te verwachten

  • Ervaar en beleef de geschiedenis van Nederland in het Archeon.
  • Duik diep in de middeleeuwen en schiet de pijl in de roos of wordt tot ridder geslagen.
  • Ga héél ver mee terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.
  • Bezoek ook het Archeologiehuis waar allemaal échte vondsten liggen en waar je zelf ook actief mee kunt doen.
  • Je maakt een reis van ruim 10.000 jaar.
  • Trek gekregen na alle indrukken? Geniet dan van een middeleeuwse pannenkoek of kom bij in de Romeinse herberg (tijdelijk niet mogelijk).
  • TIP: Vier de winter in het Archeon. Het park is feestelijk verlicht en op verschillende plaatsen zijn warme vuurplaatsen gemaakt.